Fotografia

mateusz pławecki

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

NASZ STYL

Uwielbiam fotografować radość, dlatego moje fotografie ślubne są najczęściej pełne nasyconych kolorów, które tę radość podkreślają. W dzień ślubu Państwu Młodym, rodzicom i gościom uśmiech pojawia się na twarzy bardzo często. Jest też wzruszenie, które uwiecznione na zdjęciach będzie przypominało pełne wrażeń chwile w których czasem płyną wyjątkowe łzy – łzy szczęścia. 

Wśród oddanych w ręce Pary Młodej zdjęć można też znaleźć ujęcia czarno-białe i specjalnie stylizowane kolorystycznie, co nadaje wyjątkowego nastroju. 

OFERTA

Poza zdjęciami oddanymi na DVD lub pendrive oferujemy też specjalne do tego opakowania jak np. drewniane pudełko na 100 zdjęć i pendrive z grawerem lub skórzane etui. 

Wykonujemy fotoksiążki, fotoalbumy, albumy tradycyjne (np. drewniane ze spersonalizowanym grawerem). Wybrane zdjęcia można też wydrukować jako fotoobraz na płótnie – Canvas.

Rezerwacja terminu następuje tylko po wpłacie zaliczki, której można dokonać również na odległość – przelewem (zwrot do max 7 dni).

PAKIETY ŚLUBNE

GALERIE ZDJĘĆ

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

OFERTA

Dobre zdjęcie może sprzedać każdy produkt. Zdjęć produktów potrzebuje w dzisiejszych czasach praktycznie każdy biznes ponieważ wszelkie działania marketingowe bazują na obrazie.

Wykonujemy zdjęcia produktowe typu packshot (idealnie białe tło) np. do sklepów internetowych, jak i zdjęcia reklamowe do katalogów, kampanii reklamowych itp.

Moje prace przekazuje kontrahentom do użytku komercyjnego więc mogą je Państwo wykorzystywać w wielu celach. Zapraszam do współpracy i inwestycji w profesjonalny wizerunek Państwa firmy.

Cennik fotografii produktowej : 

– packshot od z 15zł netto/szt (przy małych zamówieniach)

– packshot od 5zł netto/szt (przy stałej współpracy)

– fotografia reklamowa – wycena indywidualna

FOTOGRAFIE DO DOKUMENTÓW

OFERTA

Wykonujemy wszelkie rodzaje zdjęć do dokumentów: dowodów osobistych, paszportów, prawa jazdy, vizy, legitymacji itp. 

Zdjęcia w dokumentach mimo skomplikowanych wymogów ministerstwa nie muszą być brzydkie i można je zrobić starannie, dlatego wykonujemy kilka wersji i konsultujemy z klientem które wybrać.

W razie potrzeby na życzenie klienta z wyczuciem retuszujemy zdjęcie tak by usunąć różne mankamenty skóry, które złośliwie pojawiły się tuż przed wizytą w zakładzie 🙂 

Wykonujemy też zdjęcia w domu u klienta, jeżeli z różnych przyczyn nie jest w stanie dotrzeć do studia.

Zapisujemy w razie potrzeby elektroniczną wersję zdjęcia na płycie lub wysyłamy mailem. Wykonane zdjęcia zapisujemy do archiwum dlatego jest możliwość wywołania ich nawet po kilku miesiącach.

FOTOGRAF NA CHRZEST

OFERTA

Chrzest to jedno z tych wydarzeń które na pewno warto zachować na fotografiach. W ramach tej usługi proponujemy:

– fotoreportaż do 2h, mini sesja dziecka w domu, zdjęcia w kościele, zdjęcia grupowe i z rodziną. Materiał to ok. 100 zdjęć oddanych na płycie po starannej obróbce. Cena od 300zł.

– fotoreportaż do 4h, uwzględniający to co wyżej, oraz zdjęcia na przyjęciu. Materiał to ok 200 zdjęć. Cena od 400zł,

Dodatkowo wraz z wersją elektroniczną zdjęć istnieje możliwość wykonania odbitek, fotoksiążek itp.

WYWOŁYWANIE I RETUSZ

OFERTA

W zakładzie można zamówić odbitki fotograficzne, które z reguły wywoływane są na drugi dzień. Ekspres realizujemy jedynie do kilku sztuk w formacie 10×15. Przy ilościach powyżej 200 szt. realizujemy rabaty.

Chcesz wywołać zdjęcie tak aby było duże i gotowe do powieszenia? Proponujemy wydruk na płótnie – trwały kolor wdrukowany w płótno i naciągnięty na solidne drewniane ramy z nabitą od tyłu zawieszką. Formaty możliwe do wywołania zaczynają się od 20x30cm aż do 100x200cm.

Wykonujemy reprodukcje starych zniszczonych zdjęć – usuwanie załamań, zadrapań, dorabianie fragmentów zdjęcia. Uzyskujemy w ten sposób wersję elektroniczną z jakością pozwalającą na wywołanie i powiększenie do dowolnego wymiaru.

 

RAMKI I ALBUMY

OFERTA

Prowadzimy sprzedaż ramek i albumów fotograficznych. Ramki występują w formatach 10×15, 13×18,15×21, 21×30 i 30×40. Albumy standardowo są na 200 zdjęć ale mamy również w ofercie na 36szt, 160szt i 500szt. Sprawdź dostępność w zakładzie!

KRAJOBRAZY I ZDJĘCIA Z DRONA

OFERTA

Jest to oferta skierowana głównie do firm i instytucji, które potrzebują zdjęć do swoich publikacji, reklam firmy itd. Zdjęcia wykonujemy po wcześniejszym zamówieniu, ale posiadamy też bazę z której także można skorzystać.