Filmowanie

mateusz pławecki

FILM ŚLUBNY

OFERTA

Fotograf i kamerzysta którzy są zgrani i wzajemnie się uzupełniają stworzą wyjątkową pamiątkę z Waszego wyjątkowego dnia. Uchwycony w ruchu pierwszy taniec, życzenia gości weselnych, dobrze oddane na filmie emocje pozwalają przeżyć jeszcze raz, poczuć niezwykłą atmosferę zabawy, jak również podniosły charakter ceremonii, czy nerwowe czasem oczekiwania podczas przygotowań. Usługę realizujemy najczęściej na terenie Nowego Sącza i okolic, ale chętnie też odwiedzimy inne regiony Polski, gdzie nas zaprosicie.

PAKIETY ŚLUBNE

ZGRAJ VHS NA DVD

OFERTA

Cennik kopiowania kaset VHS na DVD

  • pierwsza godzina – 20zł
  • następna godzina – 15zł

Przy większej ilości uwzględniamy atrakcyjne upusty!

Stare filmy ze ślubu, komunii czy innych uroczystości możemy skopiować na wersję cyfrową. Tak przygotowaną płytę będziesz mógł oglądać na DVD lub komputerze, a pendrive na dowolnym urządzeniu. Warto skopiować nagrania ze starych kaset aby kiedyś nie okazało się że już nie da się ich uratować.

FILM DLA FIRM

OFERTA

Potrzebujesz filmu pokazującego Twój proces produkcyjny, produkt lub firmę? Chciałbyś zrobić nową stronę internetową i potrzebujesz materiałów? Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnej wyceny. 

– oprócz ujęć z ziemi, wykonujemy też ujęcia z drona

– udostępniamy materiał w różnych wersjach m.in. poprzez YouTube.

Wykonujemy także reportaże filmowe z różnych wydarzeń, uroczystości zarówno dla firm jak i instytucji.